B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Przedstawiciel Handlowy

Firma Gi Group zatrudni na stanowisku Przedstawiciel Handlowy.
Miejsce pracy:cała Polska (home office)
Oferta ważna do:2015-08-31
Sektor:Sprzedaż i Dystrybucja
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

- aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz dbanie o relacje z obecnymi klientami firmy - realizowanie planów sprzedażowych oraz ich raportowanie - doradztwo techniczne w zakresie oferowanego asortymentu - monitorowanie rynku i działań konkurencji

Wymagania:

- wykształcenie techniczne - doświadczenie na podobnym stanowisku (najlepiej w branży związanej z tworzywami konstrukcyjnymi / technicznymi) - znajomość technik sprzedaży - komunikatywna znajomość języka angielskiego - wysoka kultura osobista - nastawienie na cel

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizje) - narzędzia pracy (komputer, telefon, samochód) - możliwość rozwoju zawodowego - szkolenia zawodowe