B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Inżynier

Firma Ideal Work sp. z o.o. zatrudni na stanowisku Inżynier.
Miejsce pracy:okolice Krakowa
Oferta ważna do:2015-04-30
Sektor:Produkcja
Wykształcenie: Zawodowe

Opis stanowiska:

IDEAL WORK to marka skoncentrowana na realizacji usługi pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego. Nasza Idea to innowacyjność, nieszablonowość i nowoczesne rozwiązania. Dla naszego Klienta, firmy z branży automotive, produkującej elementy z tworzyw sztucznych poszukujemy osób na stanowisko: Inżynier ze znajomością języka niemieckiego Miejsce pracy: okolice Krakowa Nr ref: IP/02/15/DP/MT Opis stanowiska: • Prowadzanie i koordynowanie projektów. • Tworzenie dokumentacji technicznej dla nowych oraz już istniejących komponentów. • Współpraca z pozostałymi inżynierami procesu, produktu itd. mająca na celu rozwój produktu. • Prezentowanie Klientowi wyników prac projektowych oraz proponowanie nowych rozwiązań. • Poszukiwanie rozwiązań konstrukcyjnych pozwalających na obniżenie kosztów produktu, podwyższenie jakości.

Wymagania:

Wymagania: • Wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria materiałowa, przetwórstwo tworzyw sztucznych, mechanika i budowa maszyn lub pokrewne). • Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego, mile widziana znajomość j angielskiego. • Znajomość oprogramowania CAD, (mile widziana znajomość programu Catia). • Znajomość przemysłu tworzyw sztucznych, oraz wymagań przemysłu automotive, ISO/TS 16949. • Mile widziane doświadczenia w obszarze projektowania (w tym doświadczenie w projektowaniu elementów z tworzyw sztucznych).

Oferujemy:

Oferujemy: • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. • Współpracę w międzynarodowym środowisku. • Bogaty pakiet socjalny min. bony, wycieczki, paczki dla dzieci, karnety sportowo – rozrywkowe. • Atrakcyjne ubezpieczenia grupowe dla pracowników i współmałżonków. • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwa w szkoleniach.