B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Technolog | Project Manager

Firma Look For Staff PRO zatrudni na stanowisku Technolog | Project Manager.
Miejsce pracy:woj. mazowieckie
Oferta ważna do:2015-03-31
Sektor:Technologia
Wykształcenie: Zawodowe

Opis stanowiska:

Firma Look For Staff PRO, obecnie dla swojego Klienta, firmy działającej w branży POS (tworzywa sztuczne, metal, drewno), poszukuje osoby zainteresowanej pracą na stanowisku: Technolog/Project Manager Miejsce pracy: woj. mazowieckie Nr ref.: PM/03/2015 Zakres obowiązków: • Wykonywanie kalkulacji produktów; • Nadzorowanie zamówień przychodzących; • Opracowanie technologii i przygotowanie wymaganej dokumentacji technicznej w procesie produkcji; • Zaopatrzenie materiałowe niezbędne do produkcji; • Współpraca z dostawcami i kooperantami; • Koordynacja realizacji projektu w procesie produkcji; • Współpraca z działem produkcji oraz sprzedaży; • Rozliczenia kosztów projektów.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne; • Komunikatywna znajomość języka angielskiego; • Znajomość procesów technologicznych z zakresu obróbki tworzyw sztucznych, metalu i drewna; • Prawo jazdy kat. B; • Umiejętność prowadzenia kilku spraw/projektów jednocześnie; • Umiejętności personalne; • Doświadczenie w kierowaniu projektami; • Znajomość branży POS.

Oferujemy:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV z podanym nr ref. PM/03/2015 na adres mailowy: rekrutacja@lfspro.com.pl