B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Przedstawiciel Regionalny

Firma A-TEAM Recruitment Sp. z o.o. S.K.A. zatrudni na stanowisku Przedstawiciel Regionalny.
Miejsce pracy:Polska Południowa
Oferta ważna do:2015-03-15
Sektor:Sprzedaż i Dystrybucja
Wykształcenie: Zawodowe

Opis stanowiska:

Naszym Klientem jest producent elastomerów poliuretanowych L- PUR, wykorzystywanych w wielu gałęziach przemysłu. W związku z dalszym rozwojem, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku Przedstawiciela Regionalnego. Do zadań na powyższym stanowisku należy: * pozyskiwanie nowych klientów na terenie woj. śląskiego i małopolskiego * realizacja planów sprzedaży * negocjowanie warunków i zawieranie umów handlowych * doradztwo produktowe

Wymagania:

* wykształcenie techniczne * doświadczenie w sprzedaży elastomerów poliuretanowych * praktyczna znajomość MS Office * komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu i budowaniu relacji z klientem * samodzielność w działaniu * czynne prawo jazdy kat. B * gotowość do pracy w systemie home office

Oferujemy:

* ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku * zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę * atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa oraz premia w oparciu o uzyskane wyniki) * niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon) * możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres: justyna.piotrowicz@ateam.pl Do przesłanej aplikacji należy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania. Uprzejmie informujemy iż odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty kandydatów.