B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Specjalista ds. Handlowych

Firma Master Colors Sp. z o.o. zatrudni na stanowisku Specjalista ds. Handlowych.
Miejsce pracy:północna Polska
Oferta ważna do:2015-02-28
Sektor:Sprzedaż i Dystrybucja
Wykształcenie: Zawodowe

Opis stanowiska:

• pozyskiwanie nowych klientów • utrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami oraz partnerami firmy • aktywne reprezentowanie obecnych partnerów firmy na terenie polski • przygotowywanie ofert i zamówień wyszukiwanie i pozyskiwanie projektów • samodzielna koordynacja projektów od strony techniczno-handlowej współpraca z innymi pracownikami firmy • aktywne reprezentowanie firmy podczas targów branżowych

Wymagania:

• dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, • wykształcenie techniczne z szeroko pojętej branży tworzyw sztucznych – faworyzowane Doświadczenie w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych/ Doświadczenie w sprzedaży maszyn/ urządzeń dla branży przetwórstwa tworzyw sztucznych będzie dodatkowym atutem • wymagane prawo jazdy kat. B • wysoka motywacja i gotowość do regularnych podróży służbowych w kraju i za granicą • dobra znajomość obsługi Microsoft Office, • inicjatywa w działaniu i samokształceniu, • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów interpersonalnych, • umiejętność samodzielnego i szybkiego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów w relacjach z klientami • umiejętność samodzielnej pracy

Oferujemy:

• interesująca praca w rozwijającej się firmie, • współpraca w międzynarodowym środowisku – Niemcy i Włochy • szkolenia rozwijające kompetencje i pogłębiające wiedzę w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy. • wyjazdy służbowe w kraju i zagranicą • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy