Polecamy

B2B Giełda Tworzyw Szukaj
Plastpol'2016 News RSS

Motan Colortronic Expands Market Presence

Motan-colortronic GmbH, a leading global German manufacturer of systems for sustainable raw material handling for injection moulding, blow moulding, extrusion and compounding, unveiled its latest systems and services at the PLASTPOL in Kielce this month.

Nagroda Jubileuszowa Targów Kielce Dla Serwisu WWW.TWORZYWA.PL!

Z prawdziwą przyjemnością pragniemy poinformować że Firma ENTERIO s.c. prowadząca Internetowy Serwis Branży Tworzyw Sztucznych WWW.TWORZYWA.PL w trakcie Targów PLASTPOL i Gali Platinum Plast w osobach Jolanty Gancarz-Jodłowskiej oraz Jacka Szczerba z rąk Prezesa Targów Kielce p. Andrzeja Mochoń odebrali specjalną jubileuszową nagrodę pośród grona wyróżnionych osób i instytucji, które miały wpływ

Plastpol'2016 | Dwie Dekady, Dwa Rekordy!

Jubileusz targów PLASTPOL, które odbywały się w Targach Kielce od 17 do 20 maja, rozpoczął się od rekordu powierzchni. Ekspozycja zajęła 7 hal i 32 tysiące metrów kwadratowych. Stoiska zaprezentowało 772 wystawców z 32 krajów świata, w tym z Polski. Wystawę odwiedziło 18 500 specjalistów, przekraczając tym samym rekord poprzedniego roku.

Plastpol'2016 | Nagrody i Wyróżnienia

W trakcie tegorocznej edycji jubileuszowych Targów PLASTPOL przyznano medale i wyróżnienia za produkty prezentowane w ich trakcie. Przyznane nagrody wręczali członek komisji konkursowej profesor Dariusz Ozimina, prezes Andrzej Mochoń i dyrektor grupy projektów Dariusz Michalak.

Platinum Plast Na Galowo

Jubileuszowa, 20. gala targów PLASTPOL odbyła się z udziałem zaproszonych gości, wystawców, tych, którzy wspólnie z Targami Kielce stworzyli ideę targów i są z nimi do dzisiaj. Od wręczenia statuetek tym firmom i osobom rozpoczęto uroczystość.

Kosmiczna Ciężarówka Na Plastpolu

Jedną z atrakcji targowych była propozycja firmy Desma. Czarna, olbrzymia, z futurystyczną kabiną – taka ciężarówka przyjechała na targi Plastpol 2016. Wygląda jak Batmobile, tylko w wersji XXL! Kielce to kolejne miejsce na mapie Desma RoadShow Truck - trasy, jaką w 15 krajach Europy wyznaczyła sobie niemiecka firma. Przez 6 miesięcy truck będzie odwiedzać kolejne miejsca, prezentując...

Mistrzynie i Mistrzowie W Kielcach!

Grupa Azoty wspiera najlepsze drużyny siatkarskie w Polsce, dostarczając sportowych emocji. Dostarczyła ich także podczas Plastpolu!

Firmy z Polski i Niemiec Chcą Ze Sobą Współpracować

Polsko-niemieckie spotkanie kooperacyjne już po raz kolejny okazało się sukcesem. Sala Beta w Centrum Kongresowym wypełniła się zainteresowanymi tematem. Organizatorem była Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa, Konsulat RFN w Krakowie i Konsul Honorowy w Kielcach.

Konferencja PlasticsEurope Polska Podczas Targów Plastpol

Polska pozostaje na szóstym miejscu w Europie, pod względem zapotrzebowania na tworzywa, po Niemczech, Włoszech, Francji, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii – wynika to z najnowszych danych PlasticsEurope, Stowarzyszenia Producentów Tworzyw Sztucznych. Produkcja opakowań, budownictwo i motoryzacja - to sektory polskiej gospodarki, gdzie w ubiegłym roku trafiła największa ilość tworzyw sztucznych.

Wielki Popis Wiedzy O Branży | Finał Konkursu Omniplast

Po raz kolejny w czasie XX Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL odbył się finał konkursu Omniplast organizowanego przez Targi Kielce oraz serwis internetowy www.tworzywa.pl. Udział w nim wzięło 9-ciu z 10 uprawnionych do finałowej rywalizacji przedstawicieli branży, którzy w ciągu 10-ciu minut musieli odpowiedzieć na 10 trudnych pytań.

Seminarium Plastech Info Na Plastpolu | Hala E - Zapraszamy Od Dzisiaj!

Jednym z głównych wydarzeń towarzyszących Targom PLASTPOL'2016 jest Seminarium Techniczne PLASTECH INFO odbywające się w tym roku pod hasłem „EFEKTYWNOŚĆ NOWOCZESNYCH TECHNOLOGII I ROZWIĄZAŃ MATERIAŁOWYCH ”, organizowane przez Serwis Internetowy WWW.TWORZYWA.PL przy współpracy z Platformą e-usług dla branży tworzyw sztucznych WWW.GENPLAST.PL oraz firmą PROCAD Gdańsk.

Finał Konkursu OMNIPLAST'2016 | Stoisko D-71, Godzina 12:00

Już dzisiaj w samo południe odbędzie się finał Konkursu Omniplast organizowanego przez Targi Kielce wraz z Serwisem Internetowym WW.TWORZYWA.PL dla wystawców XX. edycji Międzynarodowych Targach Przetwórców Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL’2016, które odbywają się w Kielcach w dn. 17-20.V.2016 r.

Kielce Stolicą Branży Tworzyw Sztucznych | Program Targów

Jubileuszowa edycja jednych z najlepszych targów branży tworzyw sztucznych i gumy w Europie zapowiada się z nowym rekordem! Zapraszamy od dzisiaj, w dniach 17-20 maja 2016, do Targów Kielce.

Poczuj Dobry Klimat Na Stoisku Plastigo

„Rok 2016 to dla nas szczególny czas. Czas zmian i rozwoju, dla których wspólnym mianownikiem jest Klient, jego oczekiwania i potrzeby. Dlatego w ramach tegorocznej ekspozycji na Targach Plastpol aranżujemy ponad 250 metrów kwadratowych dobrego klimatu do współpracy.” – wyjaśnia Jerzy Dądela, dyrektor Plastigo. „Z pewnością w takiej formule jeszcze nie mieli nas Państwo okazji zobaczyć!”

Plastpol Jak Fabryka

Nowoczesne maszyny zjeżdżają do hal. Plastpol już od wtorku!

Milacron Na Targach Plastpol 2016

Milacron Holdings Corp. (NYSE: MCRN), światowy lider w produkcji, dystrybucji i serwisie rozwiązań dla branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, zapowiada obszerną ekspozycję na targach Plastpol 2016. W dniach od 17 do 20 maja odwiedzający hale Targów Kielce będą mogli zapoznać się z pełną ofertą nowoczesnych, zintegrowanych rozwiązań Milacron dostępnych pod markami Ferromatik, Mold-Masters...

FANUC Polska Zaprasza Na Targi Plastpol

Polski oddział japońskiej firmy FANUC, światowego lidera technologii CNC i robotyki, zaprasza do udziału w XX edycji Targów PLASTPOL, odbywających się w Kielcach w dniach 17 – 20 maja br. Główną atrakcją wystawy FANUC będzie premierowy pokaz aplikacji składającej się z elektrycznej wtryskarki FANUC ROBOSHOT, współpracującej z robotem FANUC LR Mate 200iD. Maszyny zaprezentują nowoczesny...

Koncentraty Na Wynos!

Na stoisku targowym PLASTPOL 2016 (17–20 maja 2016 r.) firmy Deifel, specjalisty w dziedzinie koncentratów barwiących, na odwiedzających czeka coś wyjątkowego – KONCENTRATY NA WYNOS. Za tym hasłem kryje się lada wystawowa z dystrybutorami granulatu. Dzięki temu bezpośrednio na targach będzie można pobrać niewielkie próbki 18 wysokowartościowych koncentratów barwiących do typowych kubków „NA WYNOS.

Spotkanie Branży Tworzyw Sztucznych

PLASTPOL to od lat miejsce merytorycznych spotkań branży, konferencji, szkoleń. Jubileuszowa 20. edycja także taka będzie. Polski Związek Przetwórców Tworzyw Sztucznych oraz Plastics Europe Polska planują w Centrum Kongresowym Targów Kielce wydarzenie, które będzie świetnym zwiastunem targów, w przededniu ich otwarcia.

10 Lecie Działalności Produkcyjnej Sirmax W Polsce

Zakład Produkcyjny w Kutnie, obchodzący w tym roku w czerwcu swoje 10-lecie działalności, produkuje obecnie ponad 40.000 T compoundów rocznie, wykorzystując 6 wysokowydajnych linii do ekstruzji.

SONDERHOFF i AMB Technic Zapraszają Na Targi PLASTPOL 2016!

Grupa Sonderhoff razem z naszym partnerem w Polsce, firmą AMB Technic z Koła ma wielki zaszczyt zaprosić Państwo do odwiedzenia naszego stoiska na targach PLASTPOL 2016 w dniach 17-20 maja 2016. Mamy przyjemność zaprezentować nasz wyczerpujący program produktów i technologii w zakresie klejenia, uszczelniania oraz zalewania.

Seminarium Techniczne Plastech Info Na Plastpolu | Program

Jednym z głównych wydarzeń towarzyszących Targom PLASTPOL'2016 będzie Seminarium Techniczne PLASTECH INFO odbywające się w tym roku pod hasłem „EFEKTYWNOŚĆ NOWOCZESNYCH TECHNOLOGII I ROZWIĄZAŃ MATERIAŁOWYCH ”, organizowane przez Serwis Internetowy WWW.TWORZYWA.PL przy współpracy z Platformą e-usług dla branży tworzyw sztucznych WWW.GENPLAST.PL oraz firmą PROCAD Gdańsk specjalizującą się...

20 x PLASTPOL!

Jubileuszowa edycja jednych z najlepszych targów branży tworzyw sztucznych i gumy w Europie zapowiada się z nowym rekordem! Zapraszamy 17-20 maja 2016

Barwienie Na Życzenie Finke

Karl Finke GmbH jako firmą rodzinną z Wuppertalu (Niemcy) działająca na całym świecie, produkuje w swojej fabryce barwniki dostosowane do niemal każdego rodzaju zastosowań tworzyw sztucznych. Swoje możliwości w produkcji masterbatchy, mieszanek pigmentów, past i ciekłych barwników firma zaprezentuje na Targach Plastpol 2016. Wieloletnie doświadczenie firmy w połączeniu z fachową kadrą...
Plastline