Polecamy

O Nas

Vortal

Wzrost stopnia informatyzacji oraz zrozumienie znaczenia rozwiązań opartych na technologii internetowej, we wszystkich branżach (również tworzyw sztucznych) skutkują w chwili obecnej ich dalszym rozwojem i jednocześnie są wyznacznikiem sposobu dotarcia, otrzymania i przesłania informacji. Zapotrzebowanie na informacje w każdej Firmie wynika z potrzeby szybkiego podejmowania bieżących i strategicznych decyzji, określających kierunki jej działania i sposobu zagospodarowania posiadanych zasobów wytwórczych. Stąd właśnie za jeden z głównych kierunków działania stawiamy sobie prezentowanie wielostronicowych i wielopoziomowych zasobów informacyjnych ukierunkowanych tematycznie.
 
Jesteśmy przekonani, że narzędzia e-marketingu będą także wywierać decydujący wpływ na zewnętrzny wizerunek Firm Naszej Branży i stanowić o ich powodzeniu w realiach rynkowych. Dzięki technologiom internetowym branża tworzyw sztucznych będzie jeszcze w większym stopniu dynamicznie wzrastać, zaś informatyka będzie interdyscyplinarną dziedziną wiedzy nierozerwalnie związaną z tworzywami sztucznymi.
 
Vortal Branżowy www.tworzywa.pl został stworzony w oparciu o dedykowany system CMS (ang. Content Management System), pozwalający na zarządzanie procesem zamieszczania treści w serwisach internetowych oraz zarządzanie ich strukturą. Połączenie prostoty użytkowania systemu z jego zaawansowanymi możliwościami stanowią o wysokiej funkcjonalności CMS, dedykowanego dla osób odpowiedzialnych za zarządzanie strukturą oraz zawartością serwisu internetowego, a jednocześnie stymulowanych szybko zmieniającymi się realiami procesów biznesowych w Internecie. System posiada strukturę modularną, dzięki której budowa Serwisu może zostać dostosowana do indywidualnych wymagań Klienta. Możliwości tworzenia nowych modułów, a także ich modyfikacja oraz implementacja w Serwisie pozwalają na utworzenie funkcjonalnej oraz spójnej całości. Witamy w NASZYM SERWISIE!

 

Kim Jesteśmy?

Doskonała znajomość branży tworzyw sztucznych oraz ich potrzeb, pozwala nam na pełną realizację oczekiwań Naszych Klientów oraz Firm współpracujących z Nami. Jesteśmy Firmą, dla której najważniejszym czynnikiem wszelkich działań jest Klient i jego potrzeby. Stawiamy na profesjonalizm obsługi, najwyższą jakość oferowanych usług i zaawansowanie technologiczne poparte własnym zapleczem w zakresie technologii IT. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zdobyte w pracy zawodowej w branży tworzyw sztucznych, poparte fachową wiedzą w zakresie:
 
 • przetwórstwa TS,
 • modyfikacji materiałów polimerowych,
 • właściwego doboru tworzyw do określonych aplikacji,
 • metod badań oraz oceny właściwości tworzyw sztucznych.
Stawiamy sobie za cel tworzenie vortalu tematycznego, będącego wiodącym medium informacyjnym, reklamowym oraz opiniotwórczym w branży tworzyw sztucznych. Chcemy w umiejętny sposób łączyć ze sobą oczekiwania Naszych Klientów z ogromnymi możliwościami i potencjałem jaki daje Internet dla kreowania wizerunku Firmy w sieci. Pragniemy aby nasze działania przyczyniły się w znaczącym stopniu do zwiększenia przychodów podmiotów współpracujących z nami, stanowiąc jednocześnie dla nas miarę satysfakcji.

 

Oferta

Swoją działalność koncentrujemy na usługach doradczo-konsultingowych, marketingowych, reklamowych oraz szkoleniowych w zakresie:

 • technologii przetwórstwa TS,
 • inżynierii materiałów polimerowych
 • technologii IT w zakresie oprogramowania użytkowego
 • aplikacji internetowych
Kreujemy rozwiązania w obszarze e-biznesu obejmujące swoim zasięgiem:
 
 • projektowanie serwisów internetowych,
 • realizację prezentacji multimedialnych,
 • wykonawstwo aplikacji interaktywnych,
 • wdrażanie elektronicznego systemu obiegu dokumentów.

Oferujemy realizację form oraz kampanii reklamowych obejmujących m.in.:

 • Reklama Pakietowa (Info+, Biznes, Prestige)
 • Reklama Banerowa
 • Reklama typu Billboard (normall, expand, scroll), Brandmark, Interstitial, Popup
 • Formy Reklamowe: Rectangle, Skyscraper, Watermark, Toplayer
 • Inne: Artykuły Sponsorowane, Strefy Rozrywki, Mailing

 

Pakiety Reklamowe

 

 

 

 

 

Pakiet Startowy dla wszystkich użytkowników ukierunkowanych na możliwość działaności w obszarze Giełdy Ogłoszeń.

Pełna funkcjonalność połączona z limitowaną liczbą możliwych do emisji ogłoszeń to idealne i zarazem całkowicie bezpłatne narzędzie dla tak sprofilowanych użytkowników. Pakiet nie zawiera  możliwości dodania i przedstawienia pozostałym użytkownikom Serwisu szczegółowych informacji dotyczących podmiotu i jego działalności.

CENA NETTO: 0,- PLN / 12 miesięcy (bezpłatnie)

 

 

 

 

 

 

Pakiet dedykowany docelowo dla największej liczby użytkowników, dający możliwość pełnej prezentacji własnej Firmy poprzez zaimplementowane narzędzia wizualizacji danych.

Dostępne elementy pakietu pozwalają na prezentację własnej firmy oraz aktywną działalność w obszarze Giełdy Ogłoszeń.

CENA NETTO: 100,- PLN / 12 miesięcy

 

 

 

 

 

 

 

Pakiet stworzony dla wszystkich Firm pragnących podkreślić i zaprezentować swój indywidualny charakter poprzez rozbudowany oraz funkcjonalny styl prezentacji.

Pakiet Prestige oferuje również, w odróżnieniu od pozostałych pakietów, możliwość nie limitowanej (w okresie trwania licencji) emisji ogłoszeń, ofert pracy, prezentacji produktów oraz zamieszczania własnych wiadomości i informacji.

Tym samym stanowi on najbardziej zaawansowaną formę prezentacji firmy oraz jej aktywności w Serwisie.

CENA NETTO: 500,- PLN / 12 miesięcy