Polecamy

B2B Giełda Tworzyw Szukaj
O Nas

Vortal

Wzrost stopnia informatyzacji oraz zrozumienie znaczenia rozwiązań opartych na technologii internetowej, we wszystkich branżach (również tworzyw sztucznych) skutkują w chwili obecnej ich dalszym rozwojem i jednocześnie są wyznacznikiem sposobu dotarcia, otrzymania i przesłania informacji. Zapotrzebowanie na informacje w każdej Firmie wynika z potrzeby szybkiego podejmowania bieżących i strategicznych decyzji, określających kierunki jej działania i sposobu zagospodarowania posiadanych zasobów wytwórczych. Stąd właśnie za jeden z głównych kierunków działania stawiamy sobie prezentowanie wielostronicowych i wielopoziomowych zasobów informacyjnych ukierunkowanych tematycznie.
 
Jesteśmy przekonani, że narzędzia e-marketingu będą także wywierać decydujący wpływ na zewnętrzny wizerunek Firm Naszej Branży i stanowić o ich powodzeniu w realiach rynkowych. Dzięki technologiom internetowym branża tworzyw sztucznych będzie jeszcze w większym stopniu dynamicznie wzrastać, zaś informatyka będzie interdyscyplinarną dziedziną wiedzy nierozerwalnie związaną z tworzywami sztucznymi.
 
Vortal Branżowy www.tworzywa.pl został stworzony w oparciu o dedykowany system CMS (ang. Content Management System), pozwalający na zarządzanie procesem zamieszczania treści w serwisach internetowych oraz zarządzanie ich strukturą. Połączenie prostoty użytkowania systemu z jego zaawansowanymi możliwościami stanowią o wysokiej funkcjonalności CMS, dedykowanego dla osób odpowiedzialnych za zarządzanie strukturą oraz zawartością serwisu internetowego, a jednocześnie stymulowanych szybko zmieniającymi się realiami procesów biznesowych w Internecie. System posiada strukturę modularną, dzięki której budowa Serwisu może zostać dostosowana do indywidualnych wymagań Klienta. Możliwości tworzenia nowych modułów, a także ich modyfikacja oraz implementacja w Serwisie pozwalają na utworzenie funkcjonalnej oraz spójnej całości. Witamy w NASZYM SERWISIE!

 

Kim Jesteśmy?

Doskonała znajomość branży tworzyw sztucznych oraz ich potrzeb, pozwala nam na pełną realizację oczekiwań Naszych Klientów oraz Firm współpracujących z Nami. Jesteśmy Firmą, dla której najważniejszym czynnikiem wszelkich działań jest Klient i jego potrzeby. Stawiamy na profesjonalizm obsługi, najwyższą jakość oferowanych usług i zaawansowanie technologiczne poparte własnym zapleczem w zakresie technologii IT. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zdobyte w pracy zawodowej w branży tworzyw sztucznych, poparte fachową wiedzą w zakresie:
 
 • przetwórstwa TS,
 • modyfikacji materiałów polimerowych,
 • właściwego doboru tworzyw do określonych aplikacji,
 • metod badań oraz oceny właściwości tworzyw sztucznych.
Stawiamy sobie za cel tworzenie vortalu tematycznego, będącego wiodącym medium informacyjnym, reklamowym oraz opiniotwórczym w branży tworzyw sztucznych. Chcemy w umiejętny sposób łączyć ze sobą oczekiwania Naszych Klientów z ogromnymi możliwościami i potencjałem jaki daje Internet dla kreowania wizerunku Firmy w sieci. Pragniemy aby nasze działania przyczyniły się w znaczącym stopniu do zwiększenia przychodów podmiotów współpracujących z nami, stanowiąc jednocześnie dla nas miarę satysfakcji.

 

Oferta

Swoją działalność koncentrujemy na usługach doradczo-konsultingowych, marketingowych, reklamowych oraz szkoleniowych w zakresie:

 • technologii przetwórstwa TS,
 • inżynierii materiałów polimerowych
 • technologii IT w zakresie oprogramowania użytkowego
 • aplikacji internetowych
Kreujemy rozwiązania w obszarze e-biznesu obejmujące swoim zasięgiem:
 
 • projektowanie serwisów internetowych,
 • realizację prezentacji multimedialnych,
 • wykonawstwo aplikacji interaktywnych,
 • wdrażanie elektronicznego systemu obiegu dokumentów.

Oferujemy realizację form oraz kampanii reklamowych obejmujących m.in.:

 • Reklama Pakietowa (Info+, Biznes, Prestige)
 • Reklama Banerowa
 • Reklama typu Billboard (normall, expand, scroll), Brandmark, Interstitial, Popup
 • Formy Reklamowe: Rectangle, Skyscraper, Watermark, Toplayer
 • Inne: Artykuły Sponsorowane, Strefy Rozrywki, Mailing

 

Usługi Szkoleniowe

We współpracy z przedstawicielami zakładów przemysłowych, ośrodków badawczo-rozwojowych oraz wyższych uczelni technicznych proponujemy możliwość realizacji krótko- i długoterminowych cykli szkoleniowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta. Organizowane przez nas szkolenia  mogą mieć charakter warsztatów, seminariów jak również kursów stanowiskowych dedykowanych dla grup pracowników posiadających zróżnicowany stopień umiejętności zawodowych i wykształcenia. Specjalizujemy się w obszarach tematycznych dotyczących technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych (wtryskiwanie, wytłaczanie), modyfikacji materiałów polimerowych (compounding) oraz właściwego doboru tworzyw do pożądanych zastosowań i aplikacji użytkowych. Zajmujemy się doradztwem technologicznym w zakresie optymalizacji wydajnościowej i kosztowej procesów technologicznych oraz poprawą kryteriów jakościowych i efektywności stosowanych rozwiązań. W swoim działaniu oferujemy pełną elastyczność w doborze tematyki, harmonogramie szkolenia oraz jego przebiegu gwarantując wysoki poziom merytoryczny świadczonych usług.

Wydarzenia Branżowe

Jesteśmy organizatorami i współtwórcami konferencji branżowych, seminariów technicznych oraz sympozjów organizowanych dla szeroko rozumianej branży tworzyw sztucznych i ich przedstawicieli, rozumiejąc nadrzędną potrzebę stworzenia wielokierunkowej platformy do wymiany poglądów i myśli a także prezentacji nowoczesnych rozwiązań technicznych i specjalistycznych technologii.

W cyklicznie realizowanym przez nas kalendarzu imprez branżowych znajdują się takie wydarzenia jak PLASTECH (sympozjum techniczne), PLASTECH INFO (seminarium towarzyszące targom PLASTPOL), PLASTINVENT (konferencja techniczna), ADDFILM (konferencja branży foliowej), od wielu lat znajdujące uznanie pośród kadry technicznej i zarządającej tak polskich jak również wielu renomowanych firm zagranicznych.

Aktywnie angażujemy się w realizację projektów z naszymi Partnerami doceniając możliwość wspólnych działań na rzecz pełnej integracji całego środowiska przetwórców tworzyw sztucznych w Polsce. Zapraszamy do współpracy!

Plastline