Polecamy

B2B Giełda Tworzyw Szukaj
Wydarzenia RSS

XI Edycja Konferencji Plastinvent - Zapowiedź (01)

Drukuj

XI Edycja Konferencji Plastinvent - Zapowiedź (01)

Za niecałe 100 dni odbędzie się XI edycja Konferencji Plastinvent. Tym razem Przetwórcy spotkają się w dniach 26-27 października w Zamku Biskupim w Janowie Podlaskim****.

2 dni interesujących wykładów, nowości techniczne z dziedziny wtryskiwania, wytłaczania, recyklingu tworzyw, kuluarowych rozmów, ale także setki wymienionych opinii, tysiące wyciągniętych wniosków i miliony inspiracji – to najkrótsze podsumowanie zapowiedzi wydarzenia przez jego organizatorów. 

To wszystko sprawia, że coroczne spotkanie branży PTS cieszy się nieustającym zainteresowaniem. W dotychczasowych edycjach Konferencji Plastinvent wzięło udział blisko 2.000 uczestników z 15 krajów i ponad 420 firm. Czas na kolejną rekordową frekwencję w tym roku!

„Nasza Konferencja w różnych wymiarach łączy kolejne pokolenia przetwórców tworzyw od ponad 10 lat. Łączmy ludzi, firmy, naukę z biznesem, teorię z praktyką …  Tym razem dodatkową atrakcją dla Gości będzie połączenie historii z nowoczesnością, w miejscu wydarzenia czyli w Zamku Biskupim w Janowie Podlaskim” – wyjaśnia Jacek Szczerba reprezentujący organizatorów.

Mecenasem wydarzenia niezmiennie od lat będzie Grupa Azoty, która wspiera organizatorów Wydarzenia: Portal WWW.TWORZYWA.PL, markę PLASTIGO oraz firmę Synventive Molding Solutions.

Do zobaczenia w Janowie Podlaskim – miejscu gdzie historia łączy się z nowoczesnością!

* * *

Przypomnijmy, że Plastinvent to cykl konferencji o charakterze technicznym skupiający przedstawicieli szeroko rozumianej branży tworzyw sztucznych, organizowany celem prezentacji nowoczesnych rozwiązań, technologii oraz problematyki szeroko rozumianego przetwórstwa materiałów polimerowych. W przekonaniu organizatorów kompleksowe i różnorodne rozwiązania prezentowane w jej trakcie, mają pozwolić uczestnikom na znaczącą poprawę jakości stosowanych rozwiązań, a także mają przyczynić się do pełniejszej integracji branży TS poprzez możliwość wzajemnej wymiany doświadczeń.

* * *

Spotkanie, jako jedno z największych wydarzeń na krajowej mapie eventów branżowych, jak zwykle umożliwi zapoznanie się z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinach technologii przetwórstwa, inżynierii materiałowej oraz wynikami badań i wdrożonymi rozwiązaniami z szeroko rozumianej dziedziny tworzyw sztucznych.

Więcej szczegółów na www.plastinvent.pl

Wyświetleń:
Komentarze użytkowników (0)

Przeczytaj także:

Plastline