Polecamy

B2B Giełda Tworzyw Szukaj
Wydarzenia RSS

Sympozjum PLASTECH'2017 - Zapowiedź

Drukuj

Sympozjum PLASTECH'2017 - Zapowiedź

Już po raz dwudziesty trzeci w swojej historii, w dn. 06-07.IV.2017 r., odbędzie się kolejna edycja Sympozjum Technicznego PLASTECH. Miejscem tegorocznego spotkania będzie Hotel PANORMA w Mszczonowie /woj. mazowieckie/.

W opinii Organizatorów tegoroczna edycja będzie nie tylko doskonałą okazją do wysłuchania wystąpień i prezentacji wpisujących się w nurt przewodni Sympozjum („Organizacja i Zarządzanie Procesem Produkcji w Sektorze Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych” – przyp. red.) ale także doskonałą okazją do merytorycznej dyskusji z renomowanym gronem przedstawicieli czołowych firm z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych w Polsce. Wydarzeniu partnerować będą: WADIM Plast (Mecenas Sympozjum), Grupa AZOTY (Partner Strategiczny) oraz jako Partnerzy Sympozjum -  Fundacja PlasticsEurope Polska, SIEROSŁAWSKI Group, STAUBLI, STAUFEN Polska, WITTMANN BATTENFELD Polska, PROCAD i platforma zintegrowanych e-usług dla branży tworzyw WWW.GENPLAST.PL.

- Chcemy by to spotkanie swoim charakterem i formułą było nieco inne od dotychczasowych – mówi Jacek Szczerba, współwłaściciel Serwisu WWW.TWORZYWA.PL, będącego organizatorem wydarzenia. Ma być ono w dalszym ciągu jednym z najistotniejszych spotkań branży przetwórców i kadry inżynierskiej oraz platformą do wspólnej dyskusji nad rozwojem techniki i poziomem oferowanych rozwiązań, ale także będzie posiadać szereg nowych i specjalnie przygotowanych na tą okazję propozycji dla naszych Gości związanych z programem Sympozjum i jego przebiegiem. Tegorocznej edycji towarzyszyć będą wystąpienia grona Firm i Prelegentów którzy będą po raz pierwszy prezentować się przed Państwem.

Dodatkowo omawiane przez nich zagadnienia będą oparte na wieloletnich  doświadczeniach i funkcjonowaniu w branży stanowiąc bezcenny zbiór praktycznej wiedzy, własnych uwag i obserwacji. To jeden z naszych pomysłów na rozwijanie formuły naszych spotkań służących jednocześnie budowaniu coraz szerszej platformy do wspólnej wymiany doświadczeń zawodowych.

- Chciałbym także, korzystając z posiadanej możliwości, zachęcić Państwa do aktywnego uczestnictwa w Sympozjum zapraszając m.in.: do udziału w Konkursie w którym do zdobycia będzie audyt technologiczny o wartości 15.000,- PLN dla reprezentowanej Firmy i ufundowany przez Firmę STAUFEN Polska.

* * *

Dodajmy, że w tegorocznej edycji PLASTECH-u swój udział potwierdziło ponad 160 gości, a pośród nich grupy producentów tworzyw sztucznych (Grupa Azoty, DuPont, Sabic Innovative Plastics), dystrybutorów i compounderów (A.Schulman, Granulat, Innocomp, Polimarky, Radka), producentów dodatków i środków pomocniczych do przetwórstwa oraz przede wszystkim narzędziowni i zakładów przetwarzających tworzywa sztuczne (m.in.: BSH SGD, C+N, Curtis, Deltaplast, Intemo, Kiel, Kontakt Simona, Lamela, Lys Fusion, Mann+Hummel, Rosti Poland, Ramp, Sumiriko).

W dalszym ciągu istnieje możliwość zgłoszenia swojego udziału w Sympozjum. Zapraszamy!

Więcej informacji na www.plastech.tworzywa.pl

 

Wyświetleń:
Komentarze użytkowników (0)
Plastline