Polecamy

B2B Giełda Tworzyw Szukaj
Wydarzenia RSS

Canon Polska Na Targach 3D Solutions

Drukuj

Canon Polska Na Targach 3D Solutions

Firma Canon zaprasza do swojej strefy podczas targów 3D Solutions (6-9 czerwca br.) – drugiej edycji wydarzenia odbywającego się w ramach międzynarodowych targów przemysłowych ITM Polska 2017. Targi 3D Solutions to największe w regionie wydarzenie poświęcone zastosowaniom technologii 3D, które kierowane jest do profesjonalistów, przedstawicieli biznesu i świata nauki.

W strefie Canon (Pawilon 3A, stoisko 98) będzie można zobaczyć innowacyjne zastosowania i finalne produkty wyprodukowane na drukarce 3D Projet MJP 2500 oraz odporne na trudne warunki atmosferyczne materiały techniczne wydrukowane na ploterze Océ PlotWave 345.

Projektowanie przestrzenne

Technologia druku i skanowania przestrzennego to dziedziny, które coraz częściej włączane są do procesów firm produkcyjnych z różnych branż. Przemysł, architektura, medycyna czy szkolnictwo – w każdej z tych branż zastosowanie druku 3D pozwala usprawnić powtarzalne czynności produkcyjne oraz wnosi wartość dodaną do procesów projektowych i prototypowania.

Canon Polska, jako jeden z czołowych polskich dostawców profesjonalnych produktów i usług w zakresie druku 3D, będzie prezentować swoje rozwiązania właśnie podczas poznańskich targów 3D Solutions 2017, które są doskonałą okazją do zawierania transakcji handlowych dla producentów i potencjalnych kontrahentów z firm produkcyjnych. Połączenie wiodących na rynku rozwiązań z rozbudowaną siecią serwisową wspieraną przez europejski zespół specjalistów Canon sprawia, że firma jest w stanie z sukcesem wspierać rozwój przedsiębiorstw z różnych branż. Dodatkowo ogromnym atutem targów jest możliwość bezpośredniego dotarcia do odbiorców zarówno instytucjonalnych, jak i klientów indywidualnych oraz połącznie w jednym miejscu świata biznesu i technologii.

Trwałość, szybkość, wydajność

Canon podczas targów 3D Solutions zaprezentuje dwa urządzenia ze swojej oferty urządzeń druku 3D i 2D:

Pierwszym urządzeniem będzie drukarka 3D Projet MJP 2500 do druku niezwykle dokładnych i funkcjonalnych modeli ze sztywnych i elastycznych materiałów sztucznych, które z powodzeniem można wykorzystywać w wielu branżach przemysłowych. W ramach pokazu technologii, klienci będą mogli zapoznać się także z innymi przemysłowymi i produkcyjnymi drukarkami 3D dostarczanymi przez Canon, uzyskać niezbędne informacje o wszechstronnym oprogramowaniu wspomagającym procesy projektowe i cykle pracy, a także dowiedzieć się o korzyściach, jakie w ramach współpracy z Canon czerpią firmy z różnych branż.

Drugim rozwiązaniem, które będzie można zobaczyć w działaniu podczas 3D Solutions jest wydajny ploter z funkcją druku, skanowania i kopiowania z serii Océ PlotWave 345 do zastosowań dla branży CAD/GIS. Kluczowe funkcjonalności tego czarno-białego urządzenia to niezawodność, prostota obsługi i prędkość działania (druk 4 arkuszy A1/D na minutę z funkcją pojedynczego składania i zaledwie 40 sekund od uśpienia do uruchomienia). Océ PlotWave 345 umożliwia druk materiałów w doskonałej jakości dzięki technologii Pico 600 x 1200 dpi, a łatwość obsługi zapewniona jest dzięki najlepszemu w swojej klasie wielodotykowemu interfejsowi użytkownika Océ ClearConnect, który teraz dostępny jest z oprogramowaniem uniFLOW.

Zachęcamy do odwiedzenia strefy Canon i odkrycia potencjału najlepszych w swojej klasie rozwiązań 3D podczas targów 3D Solution. Wydarzenie odbędzie się w dniach 6-9 czerwca 2017 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Strefa Canon: Pawilon 3A, stoisko 98.

Więcej informacji o ofercie rozwiązań i usług 3D Canon znajduje się na stronie www.canon.pl/3d.

 

O firmie Canon Europe

Canon Europe to regionalny dział sprzedaży i marketingu firmy Canon Inc., reprezentowany w 116 krajach i zatrudniający 19 000 osób w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce (EMEA).

Firma Canon została założona w 1937 roku specjalnie w celu produkowania najlepszych aparatów fotograficznych. Pasja, jaką Canon żywi dla potęgi obrazu —  Power of Image — z czasem doprowadziła do rozszerzenia technologii na wiele innych rynków i zapewniła firmie pozycję lidera w dziedzinie konsumenckich i biznesowych rozwiązań do przetwarzania obrazu. Firma oferuje szeroką gamę rozwiązań, od cyfrowych aparatów kompaktowych i lustrzanek do obiektywów telewizyjnych i przenośnych rentgenów, a także urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek produkcyjnych wspieranych przez szereg usług o wartości dodanej.

Canon inwestuje znaczne środki w prace badawczo-rozwojowe, aby dostarczać najbogatsze, najbardziej innowacyjne produkty i usługi w celu spełnienia kreatywnych potrzeb klientów. Od fotoamatorów do profesjonalnych drukarni, każdy klient firmy Canon może realizować swoje własne pasje.

Korporacyjna filozofia firmy Canon to Kyosei – „Żyć i pracować razem dla wspólnego dobra”. W regionie EMEA Canon Europe dąży do zrównoważonego rozwoju biznesowego, skupiając się na ograniczeniu negatywnego wpływu na środowisko i dostarczając produkty, rozwiązania oraz usługi, które pomagają klientom w osiągnięciu tego samego celu. Canon uzyskał globalny certyfikat ISO 14001, demonstrując najwyższe standardy zarządzania środowiskowego.

Więcej informacji o Canon Europe można znaleźć pod adresem www.canon-europe.com.

Tagi: canon druk 3d
Wyświetleń:
Komentarze użytkowników (0)
Plastline