Polecamy

B2B Giełda Tworzyw Szukaj
Prezentacje RSS

Biesterfeld Plastics Przedstawia Portfolio ElectroMobility

Drukuj

Biesterfeld Plastics Przedstawia Portfolio ElectroMobility

Biesterfeld Plastic zaprezentuje swoje produkty i rozwiązania dla szybko rozwijającego się segmentu rynku elektromobilności na tegorocznej Fakuma. Portfolio dystrybutora obejmuje produkty do zastosowań w energoelektronice, gospodarce cieplnej, technologiach związanych z napędami pojazdów, a także w elementach stacji ładowania. Firma dostarcza również surowce do przemysłu baterii i kabli. Wraz ze swoimi renomowanymi partnerami takimi jak DuPont, BASF i ExxonMobil, Biesterfeld dostarcza rozwiązania dla branży ElectroMobility w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce Północnej i w Ameryce Łacińskiej.

"Elektromobilność, jest przełomowym megatrendem w naszym podstawowym segmencie, przemyśle motoryzacyjnym. Współpracujemy ściśle z naszymi dostawcami w celu opracowania nowych produktów "- wyjaśnia Martin Umbach, Dyrektor Zarządzający Plastic Biesterfeld. "Ten segment rynku stanowi wyzwanie na szeroką skalę, między innymi takie jak elektryczne systemy grzewcze, zabezpieczenia przebiciowe i odzysk energii hamowania, które dominują w dyskusjach technicznych i rozwoju".

Portfolio e-mobilności na przykład obejmuje poliamidy Zytel® firmy DuPont ™. Te "przyjazne dla środowiska" materiały z zawartością włókien szklanych 15%, 25% lub 30% dla PA66 i PA6 z 30% są specjalnie zaprojektowane w celu zapobiegania korozji styków, co może spowodować awarię elementu elektrycznego. Dzięki temu nowe materiały zapewniają niezawodne działanie elektrycznych i elektronicznych części samochodowych przez cały okres eksploatacji. W portfolio e-mobilności znajdują się również inne wyspecjalizowane produkty, takie jak odporne na hydrolizę typy Crastin® PBT.

"Już jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom szeroki wachlarz tworzyw sztucznych i dodatków do zastosowań związanych z elektroniczną mobilnością. Te surowce spełniające wysokie wymagania wszystkich aktualnych wymagań w tym sektorze ", dodaje Dietmar Zinkand, Dyrektor ds. Inżynierii Procesów Biznesowych w Biesterfeld Plastic. "Tworzywa sztuczne Biesterfeld koncentrują się w szczególności na dostosowywaniu produktów i rozwiązań. Ze względu na gwałtowne tempo rozwoju nie wszystkie wymagane normy zostały już ustanowione w tej wciąż młodej branży".

Więcej informacji na temat portfolio produktowego e-mobility będzie dostępny u ekspertów Biesterfelda na targach Fakuma, hala B4, stoisko 4201.

W razie pytań prosimy o kontakt:

  • Janina Handelsmann
  • Specjalista ds. Komunikacji korporacyjnej
  • Biesterfeld AG
  • Tel .: +49 40 32008-743
  • Faks: +49 40 32008-330
  • Mobil: +49 160 98490040
Tagi: biesterfeld
Wyświetleń:
Komentarze użytkowników (0)

Przeczytaj także:

Plastline