Polecamy

B2B Giełda Tworzyw Szukaj
Praca & HR RSS

Awans Pionowy Czy Poziomy?

Sam awans bardzo często kojarzony jest ze zmianą stanowiska na pozycję wyższą w hierarchii niż obecnie zajmowana. Jeśli już zmieniać pracę z pozycji inżyniera to na leadera lub menadżera – to poniekąd stereotypowe myślenie większości kandydatów. Czy to zawsze jedyna słuszna ścieżka kariery zawodowej? Kiedy warto rozważyć ofertę na posiadane obecnie stanowisko?

Kontroferta Od Pracodawcy – Co Wybrać, By Wybrać Dobrze?

Złożenie wymówienia zawsze związane jest z pewnym stresem. Stres ten może się jeszcze dodatkowo zwiększyć, kiedy otrzymamy od obecnego pracodawcy kontrofertę. Jak podjąć najlepszą dla nas decyzję? Czy zawsze nowa praca to nowe, lepsze możliwości? A może jednak warto przyjąć kontrofertę od obecnego pracodawcy? Czy istnieje uniwersalna zasada pozwalająca rozwiązywać takie dylematy?

Inżynierowie Poszukiwani Do Pracy

Czy w sektorze produkcyjnym brakuje inżynierów? Zaczyna brakować, a zapotrzebowanie stale rośnie i będzie rosnąć, dlatego już do końca bieżącego roku sytuacja może drastycznie się pogorszyć. W kolejnych latach spodziewany jest zdecydowany deficyt inżynierów na rynku pracy. Pracodawcy w sektorze produkcyjnym od wielu lat starają się przyciągać zainteresowanie kandydatów do swoich organizacji...
Plastline