Polecamy

B2B Giełda Tworzyw Szukaj
Polecamy RSS

Plastigo Wyłącznym Dystrybutorem Multiplas w Polsce

Drukuj

Plastigo Wyłącznym Dystrybutorem Multiplas w Polsce

Od lipca częstochowski dystrybutor maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych uzyskał wyłączność na sprzedaż tajwańskich wtryskarek firmy Multiplas. To efekt owocnych kontaktów, które w ostatnim czasie udało się nawiązać pomiędzy markami. Wyłączność na sprzedaż to także polityka utrzymywania wysokich stanów magazynowych części zamiennych oraz gwarancje, których w imieniu Multiplasa będzie świadczyło Plastigo.

Wtryskarki Multiplas dostępne są w ofercie Plastigo już od dłuższego czasu. Po przeprowadzonym w maju audycie przedstawiciela tajwańskiego producenta maszyn, firma zdecydowała się na powierzenie częstochowskiej marce wyłącznego przedstawicielstwa w Polsce – Budowaliśmy tą relację z dużym przekonaniem, wiedząc, że jest to Partner godny zaufania, a maszyny, zwłaszcza pionowe, tworzone pod wymagania konkretnej aplikacji, zyskają powodzenie na rynku – mówi Jerzy Dądela, Dyrektor Handlowy Marki Plastigo. - Dla zabezpieczenia naszych klientów w magazynie pojawią się spore ilości części zamiennych, uregulowana jest także kwestia gwarancji: 3 lata na główne części mechaniczne oraz rok na pozostałe – dodaje.

To już trzeci, po Borche oraz Shini azjatycki Partner Marki Plastigo, na którym z powodzeniem Plastigo opiera swoją obecną sprzedaż.

Wyświetleń:
Komentarze użytkowników (0)

Przeczytaj także:

Polecamy:

Plastline