Polecamy

B2B Giełda Tworzyw Szukaj
Plastpol'2017 News RSS

Seminarium Techniczne Plastech Info Na Plastpolu | Zapowiedź

Drukuj

Seminarium Techniczne Plastech Info Na Plastpolu | Zapowiedź

Na stoiskach XXI. edycji Międzynarodowych Targach Przetwórców Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL’2017, które odbędą się w Kielcach w dn. 23-26.V.2017 r. roku prezentowane będą maszyny i urządzenia do przetwórstwa tworzyw, formy i narzędzia wykorzystywane w branży, tworzywa sztuczne, komponenty, technologie recyklingu, zastosowania systemów informatycznych w przetwórstwie tworzyw, rozwiązania technologiczne oraz gotowe produkty. Można będzie obejrzeć całe linie technologiczne i procesy przetwórcze wyrobów z tworzyw sztucznych.

Spotkaniom targowym, tak jak co roku, towarzyszyć będzie także bogaty program konferencji i seminariów kierowany do szerokiego grona specjalistów i branżystów którzy pojawią się w Kielcach.

Jednym z głównych wydarzeń towarzyszących będzie Seminarium Techniczne PLASTECH INFO odbywające się w tym roku pod hasłem „ORGANIZACJA I ZARZĄDZANIE PROCESEM PRODUKCJI W SEKTORZE PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH”, organizowane przez Serwis Internetowy WWW.TWORZYWA.PL przy współpracy z Platformą e-usług dla branży tworzyw sztucznych WWW.GENPLAST.PL oraz firmą PROCAD Gdańsk specjalizującą się w dostarczaniu systemów i oprogramowania CAD.

„Wobec rosnącego wykorzystania detali i elementów wykonanych z tworzyw sztucznych, w niemal wszystkich sektorach przemysłu, któremu towarzyszy coraz większy nacisk na redukcję kosztów i skracanie czasów wdrożenia niezwykle istotnym staje się aspekt zagadnień obrazujących rolę i znaczenie szerokiego spektrum procesów optymalizacyjnych dla ekonomicznych aspektów działalności firm sektora przetwórczego i branży TS. Właściwą drogą do osiągnięcia tego celu jest odpowiednie przygotowanie, sterowanie oraz monitorowanie procesu produkcyjnego i w tym kontekście przygotowaliśmy dla Gości Targów PLASTPOL bloki prezentacji i wystąpień, do wysłuchania których serdecznie zapraszam - mówi Jacek Szczerba, Prezes Zarządu GENPLAST.

Seminarium będzie odbywać się w trakcie trwania targów PLASTPOL’2017, Hala E (WSTĘP WOLNY).  Zapraszamy!

* * *

PROCAD to spółka zajmująca się dostarczaniem, wdrożeniami i popularyzacją systemów wspomagających projektowanie i wytwarzanie. Spółka giełdowa, największa firma informatyczna działająca na polskim rynku systemów CAD amerykańskiego producenta - Autodesk.

Specjalizuje się w dostarczaniu firmom skalowalnych rozwiązań informatyczno-konsultingowych z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć nauki i techniki, będących podstawą do budowania przewagi konkurencyjnej. Za główny cel stawiamy sobie najlepsze rozpoznanie potrzeb przedsiębiorstw projektowych i produkcyjnych, na bazie których proponujemy dedykowane propozycje.

Oferta obejmuje zarówno wdrożenie zaawansowanych systemów projektowych i analitycznych z zapewnieniem stałej opieki technicznej, jak również podjęcie współpracy na zasadzie outsourcingu zaawansowanych usług inżynierskich, a także realizację pojedynczych zleceń konsultingowych, analitycznych, projektowych.

Dodatkowo w ofercie: sprzęt komputerowy, Centrum Szkoleniowe, serwis urządzeń drukujących, Dział Wsparcia Technicznego, a także oferta oprogramowania własnego autorstwa (ponad 20 własnych aplikacji).

Wyświetleń:
Komentarze użytkowników (0)
Plastline