Polecamy

B2B Giełda Tworzyw Szukaj
Aktualności RSS

Boryszew Rozważa Plany Wybudowania Fabryki w Egipcie

Drukuj

Boryszew Rozważa Plany Wybudowania Fabryki w Egipcie

Wiodący polski producent części samochodowych, firma Boryszew ma zamiar rozpocząć nową produkcję części z tworzyw sztucznych w Egipcie. W zeszłym miesiącu poinformowano, że międzynarodowy minister ds. Współpracy z Egiptem Sahar Nasr ujawnił, że polska firma z siedzibą w Warszawie, chce wkrótce wybudować pierwszą fabrykę w jednym z krajów północnoafrykańskich.

Minister poinformował podczas spotkania w połowie lipca z delegacją polską w Kairze, że Boryszew jest jedną z wielu firm z Polski, która planuje zainwestowanie w Egipcie. Sahar Nasr nie przedstawił jednak szczegółowych informacji na temat wielkości, oczekiwanej lokalizacji i zakresu proponowanego rozwoju firmy Boryszew, poinformował lokalny serwis informacyjny Enterprise Business Online.

W czasie podróży służbowej do Egiptu członkowie polskiej delegacji spotkali się z szefem Strefy Ekonomicznej Kanału Sueskiego (SC Zone) Mohabem Mamishem, aby omówić powstanie polskiego rozwoju przemysłowego w Strefie SC, zgodnie z egipską gazetą Al-Shorouk. /Źródło:EPN/

Tagi: boryszew
Wyświetleń:
Komentarze użytkowników (0)

Polecamy:

Plastline