Polecamy

B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Enterio s.c.

Wyszukiwarka Zaawansowana
Pakiet Prestige

Enterio s.c. Rzeszów

Firma

Jesteśmy Firmą od wielu lat działającą w branży tworzyw sztucznych. Swoją działalność koncentrujemy na usługach doradczych, marketingowych i reklamowych, a także zajmujemy się organizacją oraz prowadzeniem szkoleń z zakresu: technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych, inżynierii materiałów polimerowych oraz technologii IT w zakresie oprogramowania użytkowego i aplikacji internetowych.

Vortal Tworzywa

Wieloletnie doświadczenie zdobyte w pracy zawodowej w branży tworzyw sztucznych, znajomość środowiska przetwórców oraz ich potrzeb, zaowocowały m.in. pomysłem stworzeniem Vortalu Branżowego www.tworzywa.pl Vortal Tworzywa jest dedykowany wszystkim tym, którym ta branża jest szczególnie bliska bez względu na reprezentowaną profesję, a jego głównym celem będzie szeroko rozumiana integracja środowiska branży tworzyw sztucznych, oparta na platformie jak najszerszej możliwości wymiany informacji połączonej z najnowocześniejszymi technologiami informatycznymi.

Misja

Stawiamy sobie za cel stworzenie vortalu tematycznego, będącego wiodącym medium informacyjnym, reklamowym i opiniotwórczym w branży tworzyw sztucznych.

Jesteśmy Firmą, dla której najważniejszym czynnikiem wszelkich działań jest Klient i jego potrzeby. Stawiamy na profesjonalizm obsługi, najwyższą jakość oferowanych usług i zaawansowanie technologiczne poparte własnym zapleczem w zakresie technologii IT. Pragniemy aby nasze działania przyczyniły się w znaczącym stopniu do zwiększenia przychodów podmiotów współpracujących z nami.

 

 

Plastline