Polecamy

B2B Giełda Tworzyw Szukaj
K'2016 RSS

SABIC Na Targach K'2016 (cz.2)

Rosnąca globalna populacja w połączeniu z nagłym wzrostem w klasie średniej napędzają szybką ekspansję w sektorze towarów konsumpcyjnych i osobistych urządzeń przenośnych. Klasa średnia będzie liczyć sobie 4,9 mld osób na całym świecie do roku 2030. Tylko w ciągu kolejnych czterech lat oczekuje się wzrostu wydatków w klasie średniej o około 20 bln USD rocznie.

Podsumowanie Targów K'2016

Międzynarodowy przemysł tworzyw sztucznych i kauczukowych jest w świetnej kondycji. Korzysta z rosnącego choć wymagającego rynku konsumentów i kieruje się w stronę innowacji. Nadzwyczaj dobra koniunktura tej gałęzi gospodarki oraz pozytywne perspektywy to elementy charakteryzujące te największe na świecie targi branżowe.

SABIC Na Targach K'2016 (cz.1)

Branża medyczna należy do wąskiej grupy dziedzin, które stoją przed licznymi wyzwaniami, dynamicznie się rozwijają, a jednocześnie są bardzo ważne dla całego społeczeństwa. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ocenia, że do 2050 roku około 2 miliardów ludzi będzie należeć do grupy osób w podeszłym wieku (60 i więcej lat), 1 miliard będzie oczekiwać na włączenie do systemu opieki zdrowotnej.

Samochód Koncepcyjny RN30 na Targach K

BASF i Hyundai Motor Zaprezentowali Samochód Koncepcyjny RN30 na Targach K Pianka integralna, struktury wielowarstwowe zapewniają lekki ciężar produktom, natomiast poliftalamid umożliwia miniaturyzację podzespołów elektronicznych.

Innowacje Tworzywowe Lanxess Na Targach K'2016

Koncern LANXESS w trakcie targów K 2016, będących największymi światowymi targami tworzyw sztucznych i gumy, (Düsseldorf, 19–26 października 2016) prezentował swoje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie materiałów, procesów i technologii przeznaczonych do wysokiej jakości tworzyw sztucznych oraz dodatków stosowanych w procesach technologicznych pod hasłem: „Quality Works“.

Polimery Firmy Celanese na Targach K 2016

Celanese Corporation prezentuje na targach tworzyw sztucznych K 2016 w Düsseldorfie, jako firma prezentująca Sztukę Doboru Materiałów, polimery które pomagają producentom oryginalnego wyposażenia (OEM) zapewnić przewagę konkurencyjną przy bardziej atrakcyjnych, lekkich i lepiej zaprojektowanych pojazdach.

Quality Works - Koncern LANXESS Na Targach K 2016

Koncern LANXESS jest wystawcą na targach K 2016 organizowanych w Düsseldorfie w dniach 19–26 października. Są to największe światowe targi tworzyw sztucznych i gumy. Tematem przewodnim tej edycji jest hasło: „Quality works“. Koncern LANXESS, oferujący wysokowartościowe chemikalia wystawia się w hali 6 na stoisku C76/C78, zajmującym powierzchnię ponad 700 m2. Prezentowane są tu najnowsze...

Modyfikowane Tworzywa Poliamidowe NILIT Plastics na Targach K 2016

Przy okazji Targów K 2016 NILIT Plastics zaprezentuje pełną gamę kompozytów poliamidowych (PA) dla różnych rynków, takich jak motoryzacja, elektronika i elektronika oraz wiele innych. NILIT Plastics działa w skali globalnej, z 4 ośrodkami badawczo - rozwojowymi oraz 5 jednostkami produkcyjnymi, eksploatowanymi w Izraelu, Europie (we Włoszech i 2 w Niemczech) oraz w Chinach...

Celanese K Fair Exhibition Location Information

Every product that our customers develop with our materials is a reflection of our commitment to mastering the Art of Material Selection. At K Fair 2016, we’ll exhibit products developed with our materials through collaborative customer partnerships. You’ll learn how our deep insight into the needs of our customers enables us to develop successful partnerships that advance their business...

WITTMANN Group - Inteligentne Rozwiązania Dla Przetwórstwa TS

Na targach K2016 firmy skupione w Wittmann Group zaprezentują się pod hasłem „be smart”. Wittmann Battenfeld w hali 16, stoisko D22 i Wittmann w hali 10, stoisko A04 zaprezentują szereg innowacyjnych i inteligentnych rozwiązań dla przetwórstwa tworzyw techniką wtrysku.

Nowe Stabilizatory BASF na Targach "K" 2016

BASF (Ludwigshafen / Niemcy; www.basf.com) wprowadzi dwa stabilizatory - "Tinuvin" 880 i "Tinuvin" XT55 - na targach "K 2016" (www.k-online.de), które odbędą się w Düsseldorfie / Niemcy od 19 do 26 października 2016 roku.

Elix Polymers Zadebiutuje na Targach K

Elix Polymers pojawi się po raz pierwszy na odbywających się co trzy lata Targach K w Düsseldorfie w dniach 19-26 października (Międzynarodowe Targi Tworzyw Sztucznych i Kauczuku K 2016). Chociaż nazwa jest nowa, dziedzictwo firmy jest mierzone w dekadach. Jest specjalistą w produkcji polimerów ABS i SAN, a także mieszanek polimerowych oraz modyfikatorów polimerowych, a jego rodowód obejmuje...

BASF Prezentuje Kopoliamid PA6/6.6 - Ultramid C37LC

BASF oferuje Ultramid C37LC, nowy wysokiej jakości ULTRAMID® dla folii i zastosowań w postaci monofilamentu, takiego jak żyłki wędkarskie. Ultramid C37LC jest kopoliamidem PA6 / 6.6.

Redukcja Strat Żywości Dzięki Innowacjom SABIC

Światowa Organizacja Zdrowia ONZ w swoim raporcie szacuje, że jedna trzecia żywności przeznaczonej do spożycia przez ludzi jest bezpowrotnie tracona lub marnotrawiona, co odpowiada 1,3 miliarda ton żywności. Nawet w najbardziej rozwiniętych łańcuchach dostaw, na przykład w krajach europejskich, 4% transportowanych towarów ulega w pewnym stopniu zniszczeniu ze względu na niską stabilność palet.
Plastline